У зоні проведення операції об’єднаних сил на Донбасі загинув 25-річний військовий з Львівщини, мешканець Жидачева Ігор Байтала. Боєць проходив службу у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді, постійне місце дислокації якої у місті Коломия.

"Львівщина втратила ще одного Героя. Загинув мешканець Жидачева Байтала Ігор Миколайович 1995 р.н. Військовослужбовець 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади віддав життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність України. Щирі співчуття рідним. Вічна пам`ять Герою!", – повідомила голова Львівської облради Ірина Гримак у Facebook.

У загиблого військового залишилися батьки та двоє сестер. Голова Львівської ОДА Максим Козицький розповів, що сумна звістка про загибель сина спіткала його батьків у той час, коли обоє захворіли на COVID-19.

На Донбасі загинув 25-річний військовий з Львівської області

"Знову втрати для Львівщини. Учора стало відомо про смерть жителя міста Жидачів Ігоря Байтали з 10 Гірсько - Штурмової бригади. Співчуття рідним та близьким нашого Воїна. Вічна пам’ять Герою!", - повідомив сьогодні, 7 квітня, Максим Козицький.

Нагадаємо, 6 квітня стало відомо про загибель чотирьох українських бійців в зоні ООС.

Джерело